Wideo:

Grand Prix Polski 2018 w Warszawie

Aktualności:

14.05

Wspaniałym zwycięstwem naszych zawodników zakończyła się rywalizacja podczas Grand Prix Polski w sobotę w Warszawie - Tai Woffinden był pierwszy, a Maciej Janowski drugi. Fredrik Lindgren typowany przez ekspertów na faworyta, stanął na podium trzeci. Trudny warszawski tor wymagał od zawodników nie lada umiejętności i opanowania, wieczór był pełen upadków. Najlepiej z torem radził sobie tego dnia Maciek Janowski, i niewiele brakowało a wygrałby z Taiem w finale.

23.04

Wrocławscy żużlowcy wygrali ze Stalą Gorzów aż 9 z 15 wyścigów, tylko dwa razy przegrywając rywalizację na torze Stadionu Olimpijskiego w ostatnią niedzielę. Wygląda na to, że nasz zespół intensywnie pracował na swoim torze przez ostatnie dwa tygodnie, bo efekty 'zapoznawania się' z nim mogliśmy oklaskiwać właściwie z każdym biegiem. Drabik i Wojdyło wyróżniali się tego wieczoru w naszej ekipie. Drabik zdobył 11 punktów i bonus. W trzecim wyścigu wygrał Andrzej Lebiediev, który wraca do dobrej dyspozycji.

18.04

Kolejne żużlowe starcie na Olimpijskim - 22 kwietnia o godz. 18:45, czyli już w najbliższą niedzielę. Betard Sparta Wrocław ściga się z Cash Brokerem Stalą Gorzów.
Na ten mecz zaprasza Państwa Magic, kapitan wrocławskiej drużyny - Maciek Janowski.
Bądźcie z nami, do zobaczenia!

Poznaj zawodników:

Zaufali nam