12.03

PREFABRYKOWANE PŁYTY BETONOWE DLA DROGOWNICTWA LEŚNEGO zostały opracowane i zgłoszone do opatentowania, w wyniku naszej współpracy z Katedrą Inżynierii Leśnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Te samoodwadniające płyty betonowe są przeznaczone do budowy stałych lub tymczasowych, śladowych dróg leśnych, tzn. układanych w linii kół.
ZALETY PŁYT: podwójne zbrojenie, trwałość, wytrzymałość i łatwość montażu.
Krajowa Ocena Techniczna IBDiM-KOT-2019/0281 wydanie 1.

11.03

Szanowni Państwo, po wczorajszych wichurach została uszkodzona nasza sieć telefoniczna. W związku z tym, do czasu jej naprawy, prosimy o kontakt po nr kom. 601572158.
Przepraszamy za utrudnienia.

04.03

Płytka Eco Gratta spełnia aktualne wymagania dotyczące budowy nawierzchni biologicznie czynnych. Jej wytrzymałość sprawdzi się na parkingach i podjazdach zarówno na rozległych powierzchniach handlowych i przemysłowych, o dużym natężeniu ruchu, jak i tych niewielkich, przydomowych. 

14.01

Szanowni Państwo,
Biorąc pod uwagę rosnące ceny surowców oraz pozostałych składników produkcji będziemy musieli dokonać korekty cen sprzedaży naszych produktów. Zmiana nastąpi od 28.01.2019, obejmie większość naszych produktów i będzie polegała na obniżeniu wartości rabatów, odpowiednio dla danych grup asortymentowych, od 3 do 8 punktów procentowych. Nastąpi też modyfikacja katalogowych cen niektórych z naszych produktów. Szczegóły przekażemy Państwu do wiadomości w przyszłym tygodniu. 
Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. 

02.01

Uprzejmie informujemy, że od 07.01.2019 wzrosną ceny towarów handlowych nie będących naszymi produktami, czyli zakres asortymentu zawarty w zakładce: https://betard.pl/pl/kategorie/materialy-budowlane-i-towary-handlowe. Podwyżka wynika ze zmiany cen wprowadzonej przez naszych dostawców i wynosi od 7 do 15%.
UWAGA: Ceny prefabrykatów Betard nie ulegają zmianie.

02.01

Miło nam poinformować Państwa, że z końcem I kwartału 2019r. rozszerzymy ofertę w zakresie całego asortymentu kanałowych płyt sprężonych HCU o wyższą klasę ognioodporności - do REI240. Zapraszamy do składania zamówień.
Kontakt: oferty@betard.pl i a.kiecka-wlazlo@betard.pl

Zaufali nam