04.10

Gwiazda z toru z wizytą w BETARDZIE

Jeden z naszych ulubionych zawodników Betardu Sparty Wrocław przyjechał dziś do Długołęki. W cywilnej garderobie trudno rozpoznać w nim jednego z bardziej charakterystycznych i utytułowanych mistrzów żużlowego sportu (tu na zdjęciu, Tai Woffinden w służbowym stroju obok swojego awatara, którego mamy zaszczyt stale gościć w hallu naszego biura). Spotkania z zawodnikami wrocławskiej drużyny żużlowej, po zakończeniu sezonu PGE Ekstraligi, należą już do tradycji. Jest okazja by w swobodniejszej atmosferze porozmawiać o wrażeniach z ostatnich miesięcy, ale i podzielić się planami i pomysłami na przyszłość. Kilka lat współpracy, znajomości i wspólnie przeżytych sportowych emocji, zawsze niosą za sobą pozytywną, przyjacielską zażyłość. Dlatego kuluarowe rozmowy poza torem, toczą się także wokół tematów prywatnych.
Odwiedziny każdej, żużlowej gwiazdy, zawsze budzą sporo emocji wśród naszych koleżanek i kolegów. To okazja do wspólnego zdjęcia i zdobycia ekskluzywnego autografu.
Wszystkiego najlepszego Tai, trzymamy kciuki za Twoje kolejne starty. I czekamy na następny sezon na naszym Olimpijskim.

Powrót

Zaufali nam