01.06

W piątkowe popołudnie gościliśmy we Wrocławiu drużynę Speed Car Motor z Lublina. Od początku widać było, że szykuje się zacięty pojedynek. Nie brakowało wyrównanej walki na dystansie. Dużych emocji dostarczał brawurowy Grigorij Łaguta i znakomity Maciej Janowski, który ponownie udowodnił, że jego forma już nie pamięta o tak niedawnej przecież kontuzji. Drużyna Speed Car Motoru po powrocie Łaguty bardzo liczyła na pierwsze zwycięstwo na obcym torze. Była tego bliska, ale mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem wrocławian (47:43). Już za tydzień rewanż na stadionie w Lublinie.

27.05

41-45 z takim wynikiem zostawiliśmy w piątek drużynę Włókniarza w Czestochowie. Nasz zespół pokazał siłę walki w drużynie. Słabszego tego wieczoru Milika zastąpił go bardzo solidny Max Fricke, który dowiódł, że potrafi jeździć na każdym sprzęcie ;). Magic z kolei, pokazał, że po jego kontuzji praktycznie nie ma już śladu. Był szybki i brawurowo wyprzedzał swoich rywali na dystansie. Kolejne świetne zawody odjechał Gleb Czugunow, imponując walką i wyobraźnią na torze. Swoje dołożyli Jakub Jamróg oraz Maksym Drabik.

08.04

Pierwszy mecz nowego sezonu, nie przyniósł zwycięstwa wrocławianom. Leszczyńska drużyna wygrała z Betard Spartą Wrocław na swoim stadionie wynikiem 50:40. Spotkanie od początku było zacięte i pozostało pełne walki do ostatniego biegu. Obie drużyny rywalizują ze sobą od zawsze o najwyższe pozycje. Tym razem nie udało nam się pokonać Leszna na ich torze. Od początku nasz zespół miał problem z jego wyczuciem. Po siedmiu wyścigach Leszno prowadziło 29:13 i pomimo kilku późniejszych zwycięstw nasi rywale utrzymali istotną przewagę.

14.12

2019 BETARD Wrocław FIM Speedway GP Polski – to oficjalna nazwa piątej rundy Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu w 2019 roku. Tym samym miło nam poinformować Państwa, że Betard został sponsorem tytularnym tych prestiżowych zawodów, które powracają na legendarny Stadion Olimpijski po 12 latach.

06.10

Zawodnik Betard Sparty Wrocław wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu już po raz trzeci w karierze. Ten najbardziej prestiżowy tytuł w tej dyscyplinie sportu przypieczętował świetnym występem w Toruniu. Mimo poważnego upadku, zdołał odeprzeć ataki drugiego w klasyfikacji Zmarzlika, a w biegu decydującym o mistrzostwie wyprzedził rywala pięknym i czystym atakiem na dystansie.  Tai wygrał także ostatnią rundę Grand Prix w tym sezonie, pokonując w finale toruńskiego turnieju niesamowitego tego dnia Artioma Łagutę. Szanse na medal miał w Toruniu także Maciej Janowski.

24.09

Po rewanżowym meczu o brąz Drużynowych Mistrzostw Polski – PGE Ekstraligi, rozegranym w niedzielę Częstochowie, nasi żużlowcy przywieźli medal! Wrocławianie, po wspaniałym meczu sprzed tygodnia, gdzie na własnym torze wywalczyli wynik 51:39, pojechali do Częstochowy bronić dwunastopunktowej zaliczki. Mecz o brąz nie był ani łatwy, ani tym bardziej nudny. Walczące o medal zespoły Betard Sparta Wrocław i forBET Włókniarz Częstochowa zapewniły swoim kibicom wspaniałą rozrywkę.

Powrót

Zaufali nam