03.08

Nasi juniorzy wygrywają w Łodzi

W VII Rundzie półfinałowej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów drużyna Betard Sparty Wrocław stanęła na najwyższym podium, zdobywając 24pkt. Obok naszych zwycięzców znalazły się drużyny Fogo Unii Leszno (22pkt.) i MrGarden GKM Grudziądz (20pkt.)
2 sierpnia w Łodzi odbyła się runda rywalizacji o tytuł najlepszej młodzieżowej drużyny w kraju. Mimo młodzieżowego charakteru rywalizacji, na torze nie brakowało ciekawych wyścigów. Warto dodać, że 21 biegów udało się odjechać w niecałe dwie godziny, co jest bardzo dobrym wynikiem.

4. bieg, który był pierwszym tego dnia wyścigiem z udziałem wrocławian zakończył się wynikiem 4:2 dla Betardu. Drużyna Orła Łódź nie zdołała dogonić Oskara Bobera. Ale Michał Piosicki skutecznie rozdzielił naszą parę i Damian Drożdż przyjechał na metę jako trzeci.
W biegu nr 7 zawodnicy Sparty w składzie Oskar Bober, Przemysław Liszka zmierzyli się z juniorami Fogo Unii Leszno. Bezpośredni pojedynek dwóch najlepszych ekip tego dnia zakończył się podobnie jak za pierwszym razem – 4:2 dla naszych.
W biegu 10., w rywalizacji z drużyną Vitroszlif CrossFit Częstochowa, Damian Drożdż i Przemek Liszka przywieźli nam zdecydowane zwycięstwo wynikiem 5:1.
W wyścigu 14 Wrocławianie doznali jedynej tego dnia porażki. Para MrGarden GKM Grudziądz przez pewien czas prowadziła nawet 5:1, by ostatecznie zakończyć bieg wynikiem 4:2 wywalczone przez Damiana Drożdża.
Kolejnym przeciwnikiem naszej drużyny był ROW Rybnik. Tu znowu bezkonkurencyjny był Oskar Bober, a cenny punkcik dołożył Przemek Liszka, walcząc na trasie z Robertem Chmielem.
W ostatniej gonitwie podwójne prowadzenie od startu do mety przywieźli Bober i Drożdż przeciwko drużynie Lokomotivu Daugavpils, jednocześnie pieczętując zwycięstwo w turnieju z wynikiem 24 punktów.

Powrót

Zaufali nam