Wideo:

1.07.18 Betard Sparta Wroc.: Unia Tarnów

Aktualności:

14.08

Tomasz Jędrzejak, wspaniały zawodnik i wieloletni kapitan naszej drużyny nie żyje. Z ogromnym żalem łączymy się ze wszystkimi, którzy przez lata kibicowali Tomaszowi w sportowej rywalizacji i kochali go jako człowieka. Składamy Wam szczere kondolencje.
Będziemy o Tobie pamiętać Tomku.

13.08

Z dwugodzinnym opóźnieniem rozpoczęła się w sobotę, w szwedzkiej Malilli rywalizacja o Grand Prix Skandynawii. Długotrwały deszcz pokrzyżował plany uczestników. Wiele wskazywało na to, że mecz nie będzie miał szans się odbyć. Organizatorzy postawili jednak na swoim i po deszczu, w kilkanaście minut doprowadzili tor do takiego stanu, że zawody mogły w końcu wystartować. Tym razem jednak rywalizacja okazała się dla nas dość dramatyczna.

06.08

Choć początek meczu nie należał dla kapitana Betard Sparty do udanych - Maciek rozpoczął od 0 w pierwszym wyścigu i defektu w drugim, co zapowiadało się zupełnie katastrofalnie, to kolejne wyścigi pojechał wręcz koncertowo. Trzy z rzędu wygrane biegi dały mu awans do barażu. W nim nasz zawodnik zajął drugie miejsce i wraz z Piotrem Pawlickim awansowali do wielkiego finału. Tam czekali już na nich dwaj najlepsi żużlowcy fazy zasadniczej IMP, czyli Bartosz Zmarzlik i Janusz Kołodziej. Wyścig, który decydował o miejscach na podium miał dwie odsłony.

Poznaj zawodników:

Zaufali nam