Wideo:

7.04.2019 FOGO UNIA Leszno:BETARD SPARTA Wroc.

Aktualności:

01.06

W piątkowe popołudnie gościliśmy we Wrocławiu drużynę Speed Car Motor z Lublina. Od początku widać było, że szykuje się zacięty pojedynek. Nie brakowało wyrównanej walki na dystansie. Dużych emocji dostarczał brawurowy Grigorij Łaguta i znakomity Maciej Janowski, który ponownie udowodnił, że jego forma już nie pamięta o tak niedawnej przecież kontuzji. Drużyna Speed Car Motoru po powrocie Łaguty bardzo liczyła na pierwsze zwycięstwo na obcym torze. Była tego bliska, ale mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem wrocławian (47:43). Już za tydzień rewanż na stadionie w Lublinie.

27.05

41-45 z takim wynikiem zostawiliśmy w piątek drużynę Włókniarza w Czestochowie. Nasz zespół pokazał siłę walki w drużynie. Słabszego tego wieczoru Milika zastąpił go bardzo solidny Max Fricke, który dowiódł, że potrafi jeździć na każdym sprzęcie ;). Magic z kolei, pokazał, że po jego kontuzji praktycznie nie ma już śladu. Był szybki i brawurowo wyprzedzał swoich rywali na dystansie. Kolejne świetne zawody odjechał Gleb Czugunow, imponując walką i wyobraźnią na torze. Swoje dołożyli Jakub Jamróg oraz Maksym Drabik.

08.04

Pierwszy mecz nowego sezonu, nie przyniósł zwycięstwa wrocławianom. Leszczyńska drużyna wygrała z Betard Spartą Wrocław na swoim stadionie wynikiem 50:40. Spotkanie od początku było zacięte i pozostało pełne walki do ostatniego biegu. Obie drużyny rywalizują ze sobą od zawsze o najwyższe pozycje. Tym razem nie udało nam się pokonać Leszna na ich torze. Od początku nasz zespół miał problem z jego wyczuciem. Po siedmiu wyścigach Leszno prowadziło 29:13 i pomimo kilku późniejszych zwycięstw nasi rywale utrzymali istotną przewagę.

Poznaj zawodników:

Zaufali nam